Відома оцінка Мудрика за гру проти «Брайтона»

Світовий футбол 15 Квітня, 20:47 946
Відома оцінка Мудрика за гру проти «Брайтона» | 19-27
​У суботу, 15 квітня, відбувся матч 31-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Челсі» та «Брайтон» на полі стадіону «Стемфорд Брідж». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «чайок».

На 13-й хвилині рахунок у матчі відкрив Конор Галлахер, а асист на свій рахунок записав український вінгер «пенсіонерів» 🇺🇦 Михайло Мудрик. Українець провів на полі усі 90 хвилин.

Після закінчення поєдинку статистичний портал WhoScored виставив оцінки гравцям. Мудрик отримав оцінку у 6.6 балів. Більше у складі «Челсі» лише у Галлахера (8.0), Бедьяшиля (6.7) та Кепи (7.8). Найкращим гравцем поєдинку було визнано Хуліо Енсісо (8.6).

За матч Мудрик, крім асиста, також віддав 11 точних передач, тричі зробив навіс, один раз пробив по воротах, один раз успішно обіграв суперника, виграв 4 єдиноборства, двічі заробив на собі фол і 33 рази доторкнувся до м'яча.