«Баварія» сенсаційно оступилась з «Хоффенхаймом», РБ «Лейпциг» дотис «Аугсбур»

Світовий футбол 15 Квітня, 21:35 526
«Баварія» сенсаційно оступилась з «Хоффенхаймом»,  РБ «Лейпциг» дотис «Аугсбур» | 19-27
​У суботу у 28-му турі чемпіонату Німеччини відбулось декілька матчів.

Німеччина, Бундесліга, 28-й тур

• Баварія – Хоффенхайм – 1:1

Голи: Павар, 17 – Крамаріч, 71

• РБ Лейпциг – Аугсбург – 3:2

Голи: Кампль, 10, Вернер, 32, 35 – Майєр, 5, Варгас, 82

• Штутгарт – Борусія Д – 3:3

Голи: Кулібалі, 78, Вагноман, 84, Вамангітука, 90+7 – Аллє, 26, Мален, 34, Рейна, 90+3

Вилучення: Мавропанос, 39 (Штутгарт, друга жовта картка)

• Кельн – Майнц – 1:1

Голи: Любічіч, 52 – Ажорк, 17

• Айнтрахт – Борусія М – 1:1

Голи: Муані, 83 – Хофман, 13

Баварія після розгрому у Лізі чемпіонів від Манчестер Сіті (0:3) продовжила дивувати і у внутрішній першості. Підопічні Томаса Тухеля розписали несподівану нічию з Хоффенхаймом. Павар вивів мюнхенців вперед ще на початку зустрічі і до середини другого тайму все було під контролем «Ротен». Крамаріч, однак, був іншої думки, відновивши статус-кво. Майже одразу Павар оформив дубль, але через офсайд гол не було зараховано. Баварія залишилась першою і лише завдяки фіаско Борусії Д у паралельному матчі продовжує випереджати їх на 2 пункти.

Аугсбург створив чимало проблем РБ Лейпциг. Майєр вже на перших хвилинах вивів «карнавальників» вперед, однак Кампль швидко зрівняв. В середині тайму Вернер з диво-голом оформив дубль протягом трьох хвилин. Лише наприкінці зустрічі гостям вдалось скоротити до мінімуму, але врятувати бодай очко вони не змогли.

Божевільний матч видали Штутгарт і Борусія Д. Аллє в середині тайму відкрив рахунок, а на перерву «джмелі» пішли за комфортної переваги 2:0. На екваторі другої сорокап'ятихвилинки «шваби» спочатку скоротили, а згодом і зрівняли. На третій доданій хвилині Рейна, здавалось, вирвав таку важливу перемогу, але Вамангітука встиг відновити статус-кво і не дозволив Борусії скористатись осічкою Баварії.

У ще одній зустрічі Кельн розписав нічию з Майнцом. Команди обмінялись голами у кожному з таймів і залишились в середині турнірної таблиці.

В останньому матчі дня зійшлись середняки турнірної таблиці – Айнтрахт і Борусія М. Безвиграшна серія господарів тривала вже шість матчів, натомість гості завдяки генію Тюрама в останнії трьох матчах зуміли набрати 5 очок. Француз зробив свою справу вже на початку зустрічі, асистувавши Хофману. На перерву команди пішли за мінімаьної переваги «жеребців». Після відпочинку франкфуртці значно додали: чого вартий лише момент Ебімбе, коли той влучив у стійку. Зрештою, наприкінці матчу Борусія таки дотисла суперника і Муані зрівняв, відгукнувшись на поперечину передачу. На більше команд не вистачило.