«Ходить пішки у центрі поля, свистить, нічого не робить»: Едмар – про своє вилучення і арбітра, якому «пора закінчувати»

Футбол України 15 Квітня, 23:13 397
«Ходить пішки у центрі поля, свистить, нічого не робить»: Едмар – про своє вилучення і арбітра, якому «пора закінчувати» | 19-27
Виконувач обов'язків головного тренера Металіста 1925 Едмар приділив чимало уваги роботі арбітра Олександра Дерда на матчі проти Олександрії (0:0).

– Нічия сьогодні це більше позитивний чи негативний результат?

– Була рівна гра, мали моменти як ми так і суперник. Дивлячись у турнірну таблицю, ми прагнемо здобути перемогу. Ми нещодавно з Олександрією зіграли внічию, знали як грає суперник, у тому матчі було багато голів. Сьогоднішній результат закономірний.

– Команда давно не перемагала, чи не давить психологічно це на гравців?

– Трошки є, але працюємо над цим, спілкуємося з ними. Працюємо на тренуваннях над реалізацією і прагнемо здобувати перемоги. Ще дев'ять матчів попереду, ми хочемо залишитись в УПЛ і будемо боротися за це. Хочемо щоденно покращувати рівень нашої гри.

– Ми чотири матчі не можемо забити суперникам...

– Ми над цим працюємо на тренуваннях, особливо над завершенням атак. Ми всі хочемо забитих м'ячів, підказуємо нашим молодим гравцям, щоб нарешті їх прорвало, і забивали у іграх.

– Сьогодні була досить емоційна гра, пристрасті вирували...

– Я казав, що ніколи не буду дуже сварити арбітрів. Цього арбітра я знаю дуже давно. Є такі моменти, які треба припинити. Він ходить пішки у центрі поля, нічого не робить, не намагається наблизитись до моменту, а лише стоїть у центрі і свистить. Мені здається, йому вже пора закінчувати кар'єру арбітра. Він вирішив мене вилучити за те, що я йому сказав: «що ти ходиш пішки». Образився і вилучив мене. Арбітр не встигає за грою, не бачить моменти. Можливо, настав йому час сказати «дякую» футболу, – цитує Едмара прес-служба Металіста 1925.