Світовий футбол 16 Квітня, 12:23 477
Страшний перелом підопічного Левандовскі на очах Коноплянки – швидка виїхала на поле, матч тривав 110 хвилин | 19-27
Протистояння «Краковії» та «Радом'яка» ознаменувалось моторошною травмою опорного півзахисника Франциско Рамоса.

Екстракляса, 28 тур

Краковія – Радом'як – 3:0

Голи: Ракоши, 19, Гіце, 90+2, Макуч, 90+10

До поєдинку між командами було всього одне очко різниці, тож перемога була потрібна обом. Ракоши вдалось вивести Краковію вперед у першому таймі. Такий рахунок тримався дуже довго.

Наприкінці дуелі сталась фатальна ситуація. Франциско Рамос зіштовхнувся з суперником і скорчився від болю. На поле навіть виїхала карета швидкої допомоги, щоб забрати португальського опорного хавбека. Підопічним Маріуша Лєвандовскі довелось догравати вдесятьох, адже тренер до цього використав усі 5 замін.

Обстеження виявило страшний перелом у 28-річного Рамоса, який лише взимку перебрався у Польщі й встиг награти 9 матчів за Радом'як.

Варто зауважити, що поєдинок тривав аж 110 хвилин. Євген Коноплянка з'явився на полі на 90+9-й. Його одноклубники забили на 2 та 10 доданих хвилинах. Фінальні 3:0 на табло на користь команди українця.