Названо країну, яка прийматиме ЧС U-20. Україна не зможе захистити титул

Збірна України 18 Квітня, 08:55 439
Названо країну, яка прийматиме ЧС U-20. Україна не зможе захистити титул | 19-27
Молодіжний мундіаль 2023 року пройде в Аргентині з 20 травня до 11 червня.

Офіційно оголошено, що Аргентина прийматиме чемпіонат світу U-20 з футболу у 2023 році. Раніше право проведення було знято з Індонезії через скандал із недопуском ізраїльської команди.

Оголошення про Аргентина як господаря ЧС-2023 було зроблено під час презентації міністра економіки Серхіо Масси та президента Аргентинської футбольної асоціації (AFA) Клаудіо «Чікі» Тапіа. Вони провели засідання у міністерстві економіки разом із радою директорів AFA та міністром туризму та спорту Матіасом Ламменсом.

Вони повідомили, що ФІФА зробить офіційну заяву про призначення Аргентини як господаря ЧС-2023 U-20 найближчим часом. Молодіжний мундіаль 2023 пройде в Аргентині з 20 травня по 11 червня.

ФІФА дозволить збірній Аргентини U-20 брати участь у турнірі як приймаюча країна, незважаючи на те, що команда не пройшла кваліфікацію під час південноамериканського турніру U-20.

Міністр економіки заявив, що Аргентина має необхідне фінансування для проведення турніру.

«З огляду на важливість майбутнього заходу, доцільно доручити Міністерству економіки та Міністерству туризму та спорту підписати документи, які нададуть необхідні державні гарантії у рамках проведення тендера із проведення чемпіонату світу U-20 серед молоді 2023», – йдеться в наказі, опублікованому в Офіційному бюлетені.

Наказ підписано президентом Альберто Фернандесом, головою кабінету міністрів Агустіном Россі, Ламменсом та міністром транспорту Дієго Джуліано.

Раніше ФІФА відібрала право проведення турніру в Індонезії, оскільки ця країна не визнає Ізраїль суверенною державою і виступає проти його участі в турнірі.

Збірна України не пройшла кваліфікацію на Євро U-19 і не зможе захистити титул чемпіонів світу U-20, завойований у 2019 році в Польщі.