Збірна України 19 Квітня, 11:26 393
«Те, що зараз сталося – не є добрим сигналом»: журналіст побоюється за лідера збірної України | 19-27
Відомий журналіст Артем Франков не дуже задоволений формою українських легіонерів, котрі виступають за національну збірну. Найбільше експерта непокоїть хавбек Марселя Руслан Маліновський.

Артем Франков вважає, що не всі гравці збірної України, які виступають у Європі, перебувають у оптимальному стані.

Експерту не сподобалося, як Віталій Миколенко провів останню гру за Евертон проти Фулхема (1:3). Віктор Циганков, який є основним виконавцем Жирони, не може вважатися гравцем стартового складу синьо-жовтих.

«Миколенко взяв участь у неподобстві з Фулхемом. Нічого хорошого про гру наших футболістів говорити зараз не доводиться. Це з погляду перспектив збірної. Циганков грає в основі, але у збірній основою він не проходить».

Франкова турбує, що Руслан Маліновський почав отримувати менше ігрового часу у Марселі. В останньому матчі з Труа (3:1) хавбек вийшов на заміну лише на останні 15 хвилин. До цього він відіграв лише десять хвилин, вийшовши з лави запасних у грі з Лор'яном (0:0).

«Маліновському або відпочинок надали, або є проблеми, бо якщо його ставлять на позицію правого інсайду, то, звичайно, від нього чекають голів або як мінімум гольових передач, тобто більшого вихлопу. Те, що зараз сталося – не є добрим сигналом», – сказав Франков у своїй Ютуб-програмі.

Зазначимо, що у 52 матчах за збірну Маліновський забив сім м'ячів і зробив сім результативних передач.

За Марсель він провів 17 ігор, у яких забив два голи. Остання результативна дія Руслана датована восьмим лютого (2:1 проти ПСЖ).

У червні на збірну України чекають матчі відбору на Євро-2024. Синьо-жовті зіграють із Північною Македонією та Мальтою 16-го та 19-го числа відповідно.