Світовий футбол 19 Квітня, 23:59 4251
«Інтер» вийшов до півфіналу ЛЧ, де зіграє з «Міланом», «Баварія» вдруге не змогла обіграти «Сіті» та залишає турнір | 19-27
Закінчились останні матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Баварія - Манчестер Сіті 1:1 (загальний рахунок 1:4)

• Голи: Холанд 57' - Кімміх 83'.

Господарі поля дуже активно розпочали матч. У першому таймі Баварія мала багато нагод забивати, але м'яч відверто не йшов у ворота суперника. Також і був доволі тривожний момент, коли Упамекано збив Холанда і отримав червону картку. Проте рефері її скасував, так як моментом раніше було зафіксовано положення поза грою у нападника Манчестер Сіті.

Другий тайм розпочався знову за Баварією. Команда Томаса Тухеля активно атакувала, але забити ніяк не могла. В одному із епізодів, коли баварці не скористались своєю нагодою у контратаку вийшов Сіті. Стоунз, здавалось, просто виніс куди подалі м'яч, але вийшло точно на Де Брюйне, той віддав Холанду, а Ерлінг вже у своєму звичному стилі розібрався із Упамекано та переграв воротаря - 0:1.

Гол престижу баварці таки забили. Відзначився ударом із пенальті капітан Йозуа Кімміх.

Інтер - Бенфіка 3:3 (загальний рахунок 5:3)

• Голи: Барелла 14', Л. Мартінес 65', Корреа 78' - Аурснес 38', А. Сілва 86', Муса 90+5.

Доволі швидко міланський клуб увімкнувся у гру і відразу ж підловив суперника. Інтер зумів відкрити рахунок у матчі. Відзначився Барелла на 14-й хвилині після передачі Лаутаро Мартінеса. Бенфіка, як і в першому матчі більше контролювала м'яч, створювала багато моментів і врешті решт забила. Аурснес скористався пасом від Рафа Сілви вже під кінець першого тайму, чим і повернув команду в боротьбу.

Не довго лісабонський колектив радів. Лаутаро Мартінес забив другий гол Інтера і поставив під сумніви ймовірність камбеку противника.

Вже під кінець цього протистояння команди видали дуже видовищну гру. Ціла злива голів ще відбулась на «Сан Сіро»

В результаті, Інтер зумів обіграти за підсумками двох матчів Бенфіку та вийти до півфіналу Ліги чемпіонів.