Заховайло: «У матчі зі «Шахтарем» чекаю лише на перемогу від «Динамо»

Динамо Київ 20 Квітня, 18:45 334
Заховайло: «У матчі зі «Шахтарем» чекаю лише на перемогу від «Динамо» | 19-27
Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло у своєму Facebook поділився очікуваннями від матчу «Динамо» - «Шахтар».

- Пару слів про «Динамо» Київ та Український футбол загалом.

Останнім часом я не коментував гру та результати киян. Мені не хочеться, щоб через пресу чинили зайві тиск на гравців. Зараз стоїть завдання взагалі зберегти футбол та професійні клуби в країні. У режимі вижити! Знаходяться вся нація, і Слава Богу та нашим Війнам, у нас є тверда впевненість у нашій перемозі.

Футбол… це дзеркало суспільства. Дивлячись на матчі команд, кількість глядачів на стадіоні та біля телевізорів, на результати у єврокубках. Можна зі 100% упевненістю сказати, в якому перебуває стані економіка, політична стабільність, та благополуччя громадян у цілій країні. Тому критикувати язик не повертається. І говорити хвалебну неправду, я також не хочу.

Завдання вижити, прищепило керівництво «Динамо» до кадрових та інших рішень. Прочитав інтерв'ю Луческу. Згодний по футбольному та життєвому з кожним його словом. Але, у мене є одне зауваження… Зараз усі клуби за таких умов… «Динамо» є «Динамо»… цей бренд належить всій Українській нації. І від його успіху багато що залежить для нас усіх.

Напередодні матчу Української класики… «Динамо» - «Шахтар». Я чекаю лише на перемогу…

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 4500 грн на перший депозит!