Світовий футбол 21 Квітня, 00:06 467
«Вест Хем» з дублем Антоніо розтрощив «Гент» після обнадійливого першого тайму і вийшов у півфінал Ліги конференцій | 19-27
У четвер відбулись матчі-відповіді 1/4 фіналу третього за силою єврокубку.

Вест Хем – Гент – 4:1 (перший матч – 1:1)

• Голи: Антоніо, 37, 63, Пакета, 55 (п.), Райс, 58 – Куйперс, 26

Вест Хем після виїзної нічиєї з Гентом пропустив першим. Гіфт поборовся з двома захисниками «молотків», буквально продавив їх і зумів віддати на Самуасса. Той намагався пробити сам з гострого кута, але м'яч зрізався з ноги і відскочив у центр воротарського до Куйперса. Розстріляти Ареолу з близької відстані для форварда не стало проблемою. На перерву, однак, команди пішли за нічийного рахунку – Антоніо наприкінці тайму головою влучно замкнув навіс з кутового.

Після відпочинку Вест Хем протягом 8 хвилин зняв всі питання щодо переможця: спочатку Пакета з пенальті (за гру рукою) вивів лондонців вперед, а згодом Райс і Антоніо (після забігу через півполя) довели матч до розгрому. У наступному раунді підопічні Девіда Мойєса поміряються силою з нідерландським АЗ.