Динамо Київ 21 Квітня, 15:01 11331
«Динамо» перемогло «Шахтар» у чемпіонаті U-19 й вийшло на 2 місце – на очах Суркіса забили 5 м'ячів | 19-27
Юнацькі команди «Динамо» та «Шахтаря» зустрічались у 22 турі чемпіонату. Перемогу здобули кияни.

Чемпіонат України U-19, 22-й тур

Динамо U-19 – Шахтар U-19 – 3:2

• Голи: Кремчанін, 22, Діалло, 73, Малиш, 82 – Фарина, 64, Козік, 87

Репетицією до справжнього Класичного стала дуель юнацьких команд, у якій кияни виглядали куди цікавіше. Це конвертувалось у гол вже на екваторі, коли Кремчанін першим опинився на м'ячі після подачі з флангу й розстріляв кіпера. Ігор Суркіс, який завітав на трибуни, був задоволений.

На перерву Динамо могло йти з більшою перевагою, але на 30 хвилині Яцик не реалізував вихід віч-на-віч. Воротаря підстрахувала стійка. Другий тайм розпочався з пострілу «гірників» – каркас вже зіграв за киян. У наступній атаці Шахтар зрівняв. Гол в активі Фарини, якого оборона залишила самого під час подачі з кутового.

Проте Динамо зуміло вирвати перемогу. Діалло відзначився голом в акробатичному стрибку, а Малишу вдався чіткий удар під стійку. «Гірники» відповіли лише результативним пострілом Козіка. 3:2!

Підопічні Ігоря Костюка піднялись на 2 сходинку, набравши 53 залікові бали. Шахтар опустився на 3 позицію з 49 пунктами. Лідирує у юнацькій першості Рух з 57 очками в активі.