Динамо Київ 21 Квітня, 17:42 1063
Гол Діалло боковими ножицями у відеоогляді поєдинку «Динамо» U-19 – «Шахтар» U-19 | 19-27
«Динамо» U-19 втримало перемогу над однолітками з «Шахтаря» в молодіжному Класичному

Чемпіонат України U-19, 22-й тур

Динамо U-19 – Шахтар U-19 – 3:2

• Голи: Кремчанін, 22, Діалло, 73, Малиш, 82 – Фарина, 64, Козік, 87

Динамо повело в рахунку на 22 хвилині: Діалло в стрибку не дотягнувся до м'яча, але Кремчанін першим зреагував на невдалий рикошет від захисника. До перерви кияни мали подвоїти свою перевагу, але Яцик влучив у стійку під час виходу віч-на-віч.

Шахтар у другому таймі зрівняв рахунок – Фарина замкнув навіс з кутового. Діалло дуже швидко знову вивів «біло-синіх» вперед, замкнувши подачу з флангу ударом боковими ножицями. Малиш елегантно забив третій м'яч у ворота Шахтаря, на що результативно встиг відповісти Козік наприкінці гри.