Владислав Ващук: «Луческу не варто було приходити в «Динамо»

Динамо Київ 21 Квітня, 18:21 2876
Владислав Ващук: «Луческу не варто було приходити в «Динамо» | 19-27
Колишній гравець «біло-синіх» Владислав Ващук поділився з 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу «Динамо» - «Шахтар».

— Очікую на перемогу «Динамо» і гру без втручання свистка арбітра. Такі матчі завжди проходили безкомпромісно. Хочеться побачити динамівські і шахтарівську школи, роботу тренерів зі складами і зарядженість хлопців.

— Хто зараз є лідерами «Динамо»?

— «Динамо» завжди показувало характер. Лідери показують себе під час матчу. Побачимо, хто буде тягнути команду. В «Динамо» завжди були лідери. Буде цікаво поспостерігати, на скільки лідери будуть заряджені на результат команди.

— Які причини спаду в грі киян?

— Спад мав бути ще раніше. Я вже говорив, що Луческу - не динамівський тренер. Практично, динамівського стилю гри не залишилося, після зміни різних тренерів. Якщо порівняти стиль гри за часів, коли грали ми - швидкість, забігання, подача з флангів, то зараз про це навіть ніхто не згадує. Всі розігрують через воротаря і забивають самі собі. Поки не назабиваються, не зрозуміють, що потрібно забивати в чужі ворота.

— Майже після кожного матчу багато розмов про те, що Луческу потрібно піти з «Динамо»...

— Йому, взагалі, не варто було приходити в «Динамо». З приводу того, чи варто йому йти - не можу сказати нічого. «Динамо» - титульна команда. Робити в такій команді - це вже честь. Вона не має права програвати: не вигравати кубок, не ставати чемпіонами. Всі тренери і гравці, які приходять в клуб, мають приходити з думкою про перемоги. Зараз же, дивишся на обличчя хлопців і вони думають, як би не пропустити. Такого ніколи не було. Коли ти боїшся пропустити - завжди пропускаєш.

— Кого Ви бачите наступним тренером «Динамо»?

— Однозначно, це тренер при якому виросли хлопці, котрі зараз грають в основному складі. Він знає їх зсередини і має очолити першу команду - це Ігор Костюк. Двох думок тут бути не може. Ігор Костюк вже переріс команду U19. Його команда завжди грає в Лізі чемпіонів, з кожним складом, який йому попадається він робить «цукерку» з хлопців. Чому ж не дати йому попрацювати з першою командою?

Микола Тимощук