Світовий футбол 22 Квітня, 09:04 229
«Арсенал» у божевільному матчі ледь врятувався від поразки аутсайдеру АПЛ – фейл кіпера та провал Зінченка | 19-27
«Арсенал» зустрічався із «Саутгемптоном» в рамках 32-го туру АПЛ.

АПЛ, 32 тур

Арсенал – Саутгемптон – 3:3

• Голи: Мартінеллі, 20, Едегор, 99, Сака, 90 – Алькарас, 1, Волкотт, 14, Чалета-Цар, 66

Арсенал несподівано пропустив вже на 30 секунді зустрічі. Рамсдейл подарував м'яч Алькарасу перед власним штрафним, а той одразу пробив у лівий кут. Після цього хороша нагода забити була в Олександра Зінченка, який повернувся після травми, проте м'яч пролетів над поперечкою. Вже на 14-й Волкотт подвоїв перевагу аутсайдера АПЛ.

«Каноніри» відіграли один м'яч через декілька хвилин. Сака з правого флангу скинув на Мартінеллі, якому вдалося точно пробити по воротах Базуну. Підопічні Артети завелися та продовжували атакувати, у грі побільшало суперечок і фолів. Під завісу першого тайму Зінченка нагородили «гірчичником» за фол на супернику.

По перерві Саутгемптону вдалося відзначитися втретє. Ворд-Прауз подав з кутового, Зінченко не встиг накрити Чалета-Цара на дальній стійці, а той головою організував черговий гол гостей. Після цього українець покинув поле, замість нього з'явився Едді Нкетія.

Арсенал знову почав діяти активніше та прагнув відігратися. Зрештою, Едегор зумів забити другий м'яч «канонірів», а Сака таки зрівняв рахунок. Підопічні Артети мали ще кілька нагод біля воріт суперника, але здобути перемогу не вдалося.

Таким чином, Арсенал продовжує лідирувати у турнірній таблиці АПЛ (75 очок), а Саутгемптон залишився на 20-й сходинці (24 пункти). Зауважимо, що Манчестер Сіті має в активі 70 очок та ще дві гри в запасі, тож «канонірам» у наступному турі потрібно перемагати команду Гвардіоли, аби зберегти лідерство.