«Кияни на матч перетворяться на «Інгулець», - блогер про прийдешнє Класичне

Динамо Київ 22 Квітня, 09:08 385
«Кияни на матч перетворяться на «Інгулець», - блогер про прийдешнє Класичне | 19-27
Прев’ю матчу «Динамо» - «Шахтар» від блогера Михайла Смолового.

В Динамо та Шахтаря є одна схожа проблема: обидва колективи втратили головних плеймейкерів (Мудрик та Циганков). Тепер типу пас віддати може кожен...

Просто подивіться на лідерів за очікуваними асистами (хА), все стане зрозуміло:

⁃ в Динамо лідирує...Гармаш (0.32/90 хА)

⁃ а лідером Шахтаря є...Траоре (0.36/90 хА), можливо це один з аргументів чому саме Лассіна формально основний

Напевне багато хто здивується, але Дубінчак створює більше загрози воротам (xThreat), ніж сам Судаков. Проте поки проблема з лівим вінгером не вирішена - це заважає використовувати Владислава ефективніше.

Інша справа, що в Динамо окрім Буяльського (ну, і хіба Ваната) тепер нікому завершувати в хороших позиціях. Хоча проблема комплексна, бо і віддавати в хороші позиції нікому:

⁃ восени Циганков з гри виконав 10 ключових на Бую (4 асисти)

⁃ далі прірва, бо у Ваната лише 4 ключові на Бую з гри (1 асист)

В Шахтаря теж не все так весело:

⁃ восени Мудрик з гри виконав 6 ключових на 2.5 хА на Сікана (2 асисти)

⁃ а типу найкраща зв’язка зараз це Бондаренко-Зубков, вона має 8 ключових (на Зубкова) на...0.7 хА та жодного асисту

Навесні Динамо почало змінюватися:

⁃ індекс вертикальності зріс з 14.6 до 16.7

⁃ тривалість володіння впала з 6.68 до 5.76 передач

Але головний парадокс, що навіть ставши примітивнішим, Динамо від цього...НЕ виграло.

Якщо раніше за середнє тримання команда долала 27.9 метрів, то тепер часто зловживаючи бий-біжи...втратили 1 метр!

26.8 - це срака за яку хочу від вашого імені подякувати панам Іщенку та Костюку! Дяка, вам пани! Бо підготували такі топові кадри, дяка!

Шахтар, що грає більш горизонтально (14.7 індекс вертикальності), та витрачає більше пасів за тримання (7.41), і той долає більшу відстань за киян (27.4 метри).

Весняна примітивність Динамо не загадка, але все одно цікаво почути діда. Бо це або наслідок творчості тандему Попов/Дячук, або дійсно спроба якогось переосмислення із врахуванням загального падіння ігрового IQ?

Шахтар в позиційному нападі не феєрить, якщо не забивати голову стонами на Сетанті коментаторів, що ностальгують за кАналом. В ШД попри більший відсоток володіння (63.7%) менше просувань у фінальній 1/3 (-10.2/90) та менше дотиків до м’яча у штрафному (-3.3/90). Проте ударів та очікуваних голів більше. Так, стандарти допомагають (в ШД вища частка хТ з них), але інколи і з гри щось проскакує. В Динамо - імпровізація (рандом).

Завтра очікую повторення гри з Дніпром-1 або перший тайм молодіжок сьогодні. Одні типу гратимуть без феєрії, інші - дивитимуться.

Кияни на матч перетворяться на Інгулець. В Динамо немає навіть мінімального ресурсу відкривати гру: бо динамівське бий-біжи не ефективне, а захист не надто вражає надійністю.

Розкриття гри більш вигідне Шахтарю - швидкий гол гірняків поховає інтригу. Хотілося би цього уникнути, щоб не заснути в перерві.