Казкова ситуація. Скандальний завод Павелка не можуть зняти на камеру

Футбол України 22 Квітня, 11:41 494
Казкова ситуація. Скандальний завод Павелка не можуть зняти на камеру | 19-27
Журналіст Костянтин Андріюк опублікував лист від ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК» на ім'я першого віцепрезидента УАФ Анатолія Дем'яненка.

ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК» в листі відповідає УАФ, мовляв немає представників, для проведення фото та відео фіксації обладнання для заводу з виготовлення штучної трави для футбольних полів

Прийшов лист в редакцію. А там . . . дуже цікавий документ. Про знаменитий та мега успішний завод з виготовлення штучних полів. Який успішно «працює» від травня 2020 і досі. І який наразі має перебувати у місті Краматорськ. Має! Але де він, досі ніхто не знає! ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК» в листі відповідає УАФ, мовляв немає представників, для проведення фото та відео фіксації обладнання. Бо є підозра, ніякого заводу вартістю 7.8 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ в Краматорську вже давно немає. Є лише пропозиція до голови УАФ Андрія Павелка. Дати команду на проведення відкритого процесу фіксації обладнання. Для усієї футбольної спільноти. Інакше, це почнуть фіксувати правоохоронні органи. В рамках відповідного кримінального провадження.

Хронологія подій:

6 травня 2020 року. Завод з виробництва штучного покриття ТОВ «ФФУ ПРОДАКШН» офіційно переїздить в місто Краматорськ. Про це, на своїй сторінці у фейсбук підтвердив голова асоціації футболу Донецької області – Максим Єфімов (близький друг голови УАФ – Андрія Павелка, фігурант чисельних антикорупційних розслідувань, де його називають найбільшим бізнесменом Краматорська).

Казкова ситуація. Скандальний завод Павелка не можуть зняти на камеру

Єфімов підтвердив, що завод переїздить на підконтрольну йому компанію. І це легко перевірити у відкритому доступі, зазначає журналіст-розслідував.

Проте, коли починаєш вивчати компанію ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК», відкривається купа цікавих деталей.

Компанія, зі статутним капіталом лише у 5 000 гривень бере в управління завод з обладнанням на 7,8 мільйонів долаів, який до того виготовляв продукції на десятки і сотні мільйонів гривень.Казкова ситуація. Скандальний завод Павелка не можуть зняти на камеруАле це ще не головне.

Найголовніше, це КВЕДи компанії, які відповідають за вид її діяльності. Отже, ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК» чий основний вид діяльності » Виробництво електроенергії» від 6 травня 2020 року бере в управління . . . Завод з виробництва штучного покриття.

Припустимо, що компанія займалася одним, але була готова спеціально переорієнтуватися під штучні поля.

Але ті самі відкриті джерела станом на сьогодні кажуть – ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК» від травня 2020 до 24 лютого 2022 (старт повномасштабного вторгнення росії в Україну) не змінила ЖОДНОГО свого КВЕДа, під завод з виробництва штучного покриття. Без цього неможливо вести діяльність, бухгалтерію та сплачувати податки.

Казкова ситуація. Скандальний завод Павелка не можуть зняти на камеру

А отже, є всі підстави стверджувати – завод з виробництва штучного покриття не працював жодного дня, від моменту його переїзду в Краматорськ.

Навіщо ж тоді перевозити таке дороге обладнання, сумарна вартість якого 7.8 мільйонів доларів США, так близько до зони бойових дій навіть у 2020 році? У якого ще тоді був ризик потрапити під ворожий ракетний обстріл і бути знищеним. Питання, на які є припущення, але немає відповідей.

Але настає 24 лютого 2022 року.

Що робить ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК», що робить УАФ, щоб врятувати обладнання заводу? Евакуювати його, врятувати вкладені в нього чималі кошті. А нічого.

Ба більше, обладнання заводу взагалі не було застраховане. Причина: «Через відсутність грошових коштів у ТОВ «ФФУ ПРОДАКШН» на вказану операцію.

А знаєте, якою ще може бути причина чому не страхували обладнання заводу? Бо коли його пошкодить ракетний удар чи артилерійський обстріл, то страхова компанія буде зобов’язана фіксувати ушкодження, писати звіти та подавати на відшкодування. А це додаткові сліди, які потім буде не можливо приховати. А в разі обстрілу чи пожежі, можна буде спокійно сказати, так і так, мовляв обладнання було знищене, ми його були змушені утилізувати, тому його вже і годі шукати.

Тепер просто насолодіться красою гри. ТОВ «ФФУ ПРОДАКШН», яка прямо заявила, що не має коштів на страхування заводу, дивовижним чином знайшла 19 МІЛЬЙОНІВ 760 ТИСЯЧ гривень на внесення застави для Павелка та Запісоцького. Щоб обоє могли уникнути перебування в СІЗО, після обрання їм запобіжного заходу в кримінальному провадженні.

Іронія долі, це – кримінальне провадження в розкраданні коштів під час будівництва заводу... з виробництва штучної трави.

Далі ще цікавіше, 25 грудня 2022 року поліція фіксує ракетний удар окупантів. За адресою: м. Краматорськ, вулиця Олекси Тихого, буд.6, завод КЗТС, ЗДО. Але коли поліцейські обстежували цехи та приміщення, обладнання заводу з виробництва штучного покриття там не було.

24 січня 2023 року на великій зустрічі з представниками ЗМІ, керівник УАФ Андрій Павелко розповів, що . . . він нічого не знає про долю заводу. Заявивши, що за все має відзвітуватися ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК».

Цитуємо: «Скільки полів було виготовлено? Ми передали цей завод в користування компанії з Краматорська. Нехай вона відповість. 8 мільйонів було вкладено? Завод належить УАФ. Компанія експлуатує, перед нами звітує, а ми звітуємо перед аудиторами. Все буде», – сказав Павелко.

Невже цілий голова УАФ наприкінці серпня 2022-го нічого не знав про пожежу на заводі? Невже Павелко не знав про ракетний обстріл наприкінці грудня 2022?

Та бодай хтось міг йому сказати, що коли поліція приїхала обстежувати приміщення обладнання заводу звідти... зникло? Але, ні!

Зі спокійним виразом обличчя, людина, яка в 2017-2018 роках максимально піарилася на цьому заводі під Києвом, на початку 2023 максимально від нього відхрещується.

Давайте підсумуємо:

– Завод з виробництва штучного покриття не працював жодного дня від 6 травня 2020 до 24 лютого 2022 в місті Краматорськ;

– Обладнання заводу з виробництва штучного покриття не було застраховано. Бо у його прямого власника ТОВ «ФФУ ПРОДАКШН» не виявилося грошей на це;

– Наприкінці серпня 2022 в приміщенні де нібито був завод сталася пожежа. Але жодної інформації про нібито ушкодження обладнання немає;

– Наприкінці грудня 2022 в приміщення де був завод, стався ракетний удар. Але на той момент, обладнання там не було взагалі;

– Завод з виробництва штучного покриття – ЗНИК!

Виникає логічне запитання – куди зникли 7.8 мільйонів доларів? Які були призначені на розвиток українського футболу. І складається дуже стійке враження, ці гроші від нас хочуть приховати. Задача, яку можуть розв’язати українські правоохоронці.