«Спочатку треба виграти війну»: Палкін прогнозує українському футболу радикальні зміни

Футбол України 22 Квітня, 12:58 201
«Спочатку треба виграти війну»: Палкін прогнозує українському футболу радикальні зміни | 19-27
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін переконаний, що після перемоги чемпіонат України вийде на значно якісніший рівень.

«Ви повинні зрозуміти, сьогодні спорт є засобом надсилання повідомлень світу, а не щоб розважати населення та збирати кошти. Головне, спільна мета всієї України – виграти війну та допомагати населенню доти, доки ми її не виграємо. Все, що ми можемо зробити щодо цього, ми повинні зробити.

Чи може Шахтар знову стати важливим на європейській арені? Це мрія. Наприклад, одного разу знову зіграти у нашому місті Донецьку, яке нам довелося залишити у 2014 році, коли до влади прийшли проросійські сепаратисти. Якось ми повернемось на нашу прекрасну Донбас Арену, відкриту у 2009 році. Це один із найсучасніших стадіонів у Європі!

Так, я гарантую вам, що український футбол стане сильнішим, ніж будь-коли. Але спочатку треба виграти війну», – цитує Палкіна Le Temps.

Нагадаємо, у поточному сезоні Шахтар на євроарені брав участь у груповому етапі Ліги чемпіонів, а завершив виступи в 1/8 фіналу Ліги Європи, поступившись за сумою двох матчів Фейєнорду.