«Динамо» Київ – «Шахтар»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 22 Квітня, 15:27 281
«Динамо» Київ – «Шахтар»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса | 19-27
Відомий журналіст Ігор Бурбас поділився прогнозом на Класичне.
Друзі, усім привіт! З Вами Ігор Бурбас і найближчими вихідними нас чекає українське «Класичне»!

У яких би складах, на яких би місцях турнірних не були «Динамо» та «Шахтар», а дербі – є дербі. Воно завжди принципове, «гаряче», хоч і цього сезону команди в не дуже рівних умовах підходять до очного протистояння.

Передусім говоримо про рівень можливостей. У «Шахтаря» він зараз значно вищий, будемо відверті. «Динамо» цього сезону на дуже низькому рівні грає і не демонструє навіть 50% свого колишнього рівня. Важко навіть уявити, щоби такого мудрий Містер міг би запропонувати «Шахтарю», чим би його здивувати?!

Так, «Динамо» може спробувати «засушити» гру і очікувати на те, що їм пощастить у якомусь моменті попереду – можливо, але я думаю, що «Шахтар» цього не дозволить. «Шахтар» зразка Йовічевіча на це не піде, особливо знаючи, що «Гірники» звикли грати на атаку в основному. І я думаю, що вони прагнутимуть максимум здобути у «Класичному». Для мене це віщує голи, по одному, як мінімум, в кожному з таймів. Ну а там – нехай переможе сильніший!
Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 4500 грн на перший депозит!