Хет-трик Мареза знищив сенсацію Кубка Англії та вивів «Манчестер Сіті» у фінал

Світовий футбол 22 Квітня, 22:01 475
Хет-трик Мареза знищив сенсацію Кубка Англії та вивів «Манчестер Сіті» у фінал | 19-27
«Манчестер Сіті» зустрічався з «Шеффілдом Юнайтед» у рамках півфіналу Кубка Англії.

Кубок Англії. Півфінал

Манчестер Сіті – Шеффілд Юнайтед – 3:0

Голи: Марез, 43 (П), 61, 66

«Містяни» зустрічалися з клубом з Чемпіоншипу. Проте Шеффілд Юнайтед – непростий суперник, адже команда на своєму шляху зупинила Тоттенхем та Ньюкасл. Фаворити зустрічі у першому таймі володіли мʼячем 80% часу, але особливої користі це не принесло. Забити Ман Сіті зміг лише завдяки помилці суперника. Джебісон грубим підкатом збив у власному штрафному Сілву, за що арбітр призначив пенальті. Марез холоднокровно реалізував 11-метровий.

По перерві Ріяд обікрав суперника, здійснив індивідуальний прохід, прокинув мʼяч повз голкіпера та записав дубль у свій актив. Але на цьому алжирський футболіст не зупинився. Гріліш прострілив – Марез в один дотик замкнув. Більше командам не вдалося забити.

У фіналі Манчестер Сіті зіграє з переможцем матчу Брайтон – Манчестер Юнайтед, який відбудеться 23 квітня о 18:30 на Вемблі.