«Я думав Циганик вибіжить замість Луческу». Леоненко назвав гравця, який влаштував бенефіс у матчі «Динамо» – «Шахтар»

Динамо Київ 23 Квітня, 12:49 1125
«Я думав Циганик вибіжить замість Луческу». Леоненко назвав гравця, який влаштував бенефіс у матчі «Динамо» – «Шахтар» | 19-27
«Динамо» в Києві на однойменному стадіоні імені Валерія Лобановського розписало світову з «Шахтарем» (1:1) у рамках центрального матчу 22-го туру Української Прем'єр-ліги.

На гол капітана «Шахтаря» Тараса Степаненка, який відзначився у першому таймі, «Динамо» відповіло гарним ударом зі штрафного у виконанні Олександра Андрієвського. Фол, за який було призначено штрафний удар, за іронією долі зробив Степаненко.

Колишній форвард «Динамо», а нині експерт Віктор Леоненко наголосив на фігурі ветерана «гірників» і висловив жаль від якості гри, показаної обома командами.

«У Степаненка бенефіс: і забив, і привіз. Куди ти фолиш, у тебе півкоманди у захисті. Необов'язковий фол. Як завжди, з моментами біда. Відчуття було, хто більше помилиться і хто матиме більше браку. Що «Динамо», що «Шахтар» – лідери так не мають грати. «Шахтар» взагалі незрозуміло у що грав пішки».

Крім того, Леоненко не залишив без уваги суддівство, яке, як він вважає, залишало бажати кращого.

«І суддя помилився, і «Шахтар» жовтих назаробив, хоча наче в них і технічніші гравці… Загалом враження не найкращі від цієї гри».

Дісталося від фахівця і коментаторам матчу, а особливо Ігорю Циганику, який здивував Леоненка своїм бажанням повчити гравців правильній грі.

«Першість водокачки якась. Стільки браку.. Ще й ці коментатори, один оре, другий вчить. Я думав Циганик на поле вибіжить замість Луческу і займе його лаву запасних. Ну стільки підказок: і що треба робити, і куди тікати. Подій не було, натомість крику було», – заявив експерт у своєму Telegram-каналі.