Динамо Київ 23 Квітня, 20:22 502
Вища ліга України серед жіночих команд. «Динамо» – «Маріуполь» - 3:1. Звіт про матч | 19-27
​У неділю, 23 квітня, жіноча команда київського «Динамо» провела поєдинок 17-го туру Вищої ліги України сезону-2022/2023.

«Біло-сині» на базі «Динамо» у Віті-Литовській зіграли з «Маріуполем». У першому колі чемпіонату динамівки на своєму полі перемогли маріупольську команду (3:0).

Підопічні Володимира Пятенка потужно розпочали матч, і вже на 4-й хвилині створили перший перспективний момент, але Катерині Куксі не вистачило трохи точності для взяття воріт. Проте, забитий гол не змусив довго чекати на себе - на 6-й хвилині поєдинку Лілія Головко замкнула головою передачу від Анни Прокопенко.

Увесь перший тайм киянки домінували над суперницями, як територіально, так і у володінні м’ячем. Періодично «Маріуполь» перевіряв Євгенію Карбань на міцність - воротарка надійно захищала свої володіння. Наприкінці першої половини зустрічі динамівки розіграли перспективну комбінацію, але не вистачило останнього удару.

На перерву киянки пішли в гарному настрої, адже Анастасія Дружченко подвоїла перевагу команди. Нападниця потужним ударом розтрощила захист суперниць та не залишила шансів воротарці «Маріуполя» врятувати свою команду.

На другий тайм підопічні Володимира Пятенка вийшли з комфортним рахунком, що дещо розслабило киянок, та призвело до пропущенного голу. Але це не вплинуло на перебіг подій на полі та переможний результат - на 68-й хвилині матчу Ганна Мирончук з ближньої дистанції пробила у дальній кут - 3:1.

Киянки ще неодноразово мали можливість збільшити перевагу на табло, проте рахунок матчу залишився незмінним. Впевнена перемога над «Маріуполем» допомагає гравчиням «Динамо» закріпитися на 5-й сходинці у Вищій лізі.