Світовий футбол 23 Квітня, 21:11 341
РБ «Лейпциг» несподівано поступився «Байєру» і відпустив конкурентів за топ-4 Бундесліги у відрив | 19-27
Леверкузенський Байєр у домашній гру здобув важливу перемогу.

Байєр – РБ Лейпциг – 2:0

• Голи: Гложек, 40, Амірі, 86 (п.)

Продовжує свою переможну ходу Байєр. Леверкузенці несподівано здолали РБ Лейпциг і довели свою безпрограшну серію до восьми матчів. Гложек вивів «фармацевтів» вперед наприкінці першого тайму: господарі відібрали м'яч у суперника в центрі поля, Діабі отримав передачу на правому фланзі і прострілив в район одинадцятиметрової позначки. Чеський нападник вдотик переправив сферу у протихід голкіперу.

За 5 хвилин до звершення основного часу Собослай за брудний підкат отримав друге попередження і залишив «биків» у меншості. Амірі з пенальті зняв всі питання щодо переможця і залишив РБ Лейпциг на п'ятій сходинці.