Світовий футбол 24 Квітня, 08:39 395
«Марсель» завдяки курйозному автоголу у додатковий час переміг «Ліон» – Маліновський провів на полі майже весь матч | 19-27
«Ліон» приймав «Марсель» у матчі 32-го туру Ліги 1.

Чемпіонат Франції. Тур 32

Ліон – Марсель – 1:2

• Голи: Ляказетт, 68 – Ундер, 44, Густо (автогол), 90+2

Останні два поєдинки Руслан Маліновський залишався на лаві запасних, проте у матчі з Ліоном вийшов на поле з перших хвилин.

Суперники почали гру у досить повільному темпі. Ліон намагався тримати м'яч під контролем та хотів приспати підопічних Тудора. Перший гострий момент стався на 32-й хвилині. Антоні Лопеш зреагував на удар Верету, проте відбив його перед собою. Кілька гравців Маселя побігли заштовхувати м'яч у сітку, проте захисники надійно підстрахували свого воротаря.

На 44-й хвилині Санчес вибіг на побачення з Лопешем. Чилієць програв свою дуель, але на добиванні вдало зіграв Ундер. Подвоїти перевагу гравці Марселя могли вже на старті другої половини гри – голкіпер Ліона двічі рятував свою команду.

Відновити паритет у зустрічі вдалось Ляказетту. Оборонці Олімпіка проґавили форварда під час виконання навісу від Толлісо. Таким чином, 31-річний нападник відзначився ювілейним 20 голом у нинішньому сезоні Ліги 1.

Маліновський провів досить непоганий матч і був замінений на 83-й хвилині. Українець мав шанс відзначитись зі штрафного, проте пробив значно вище воріт. Вже у доданий арбітром час Марсель все ж вирвав перемогу завдяки курйозному автоголу Густо.

Таким чином Марсель закріпився на другому місці турнірної таблиці з 67 очками, а Ліон продовжить боротьбу за єврокубкову зону на 7 сходинці (50 очок).