​Джерело заявило, що головний арбітр матчу «Інгулець» - «Рух» залишився в Петрово на два дні

Футбол України 24 Квітня, 13:09 226
​Джерело заявило, що головний арбітр матчу «Інгулець» - «Рух» залишився в Петрово на два дні | 19-27
Перенесений поєдинок 10-го туру української Прем'єр-ліги між Інгульцем та Рухом було зіграно у середу, 19 квітня, але про нього досі продовжують говорити.

Ще до початку цього матчу клуби влаштували скандал через ситуацію із системою ВАР. ФК Рух за два тижні до зустрічі замовив і зобов'язався сплатити за роботу системи VAR, а також всі пов'язані з нею витрати на майбутньому поєдинку.

Проте клуб із Петрово в особі його президента Олександра Поворознюка відмовив їм у цьому.

Після матчу прес-служба львівського клубу опублікувала відео зі звинуваченнями арбітра матчу Дмитра Кривушкіна у упередженості.

Український журналіст Михайло Співаковський повідомив, що Кривушкін після гри ще два дні перебував у Петровому.

«Ми отримали підтвердження, що у п'ятницю з ранку Дмитро Кривушкін перебував у Петровому і, скажімо так, агрокультурно відпочивав у цьому місті. Я впевнений, що там є гарні краєвиди, симпатичні дівчата, соковиті плоди на городах, але…»

Також експерт додав, що раніше Кривушкін був замішаний у договірних матчах, але після розгляду він отримав невелику дискваліфікацію.

«Арбітр Кривушкін колись був викликаний поліцією на допит у зв'язку з організацією договірних матчів і потім, за нашою інформацією, зізнався в деяких таких іграх і був усунений лише на два з половиною місяці».

Наприкінці Співаковський додав, що Кривушкіну треба поводитися обережно в подібних ситуаціях.

«Я не знаю, хто там за нього заступився, але він має бути дуже обережним у таких речах. Я більше нічого не хочу говорити, я думаю, всі розумні люди все зрозуміли», – сказав Співаковський у програмі «ТаТоТаке».

На даний момент Інгулець посідає 10-е місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 25 очок у 21-му матчі. Рух розташувався на 14-му рядку (19 очок).