Світовий футбол 25 Квітня, 20:28 339
Бернард засмутив сина Луческу: відео вогняного матчу з Греції за участю трьох екс-зірок УПЛ | 19-27
​У 31-му турі чемпіонату Греції відбувся дуже цікавий матч, у якому ПАОК вдома грав із Панатінаїкосом (1:2). У матчі взяли участь два екс-гравці Шахтаря та колишній футболіст Динамо.

У неділю, 23 квітня, у чемпіонаті Греції відбувся дуже цікавий матч для українських уболівальників.

ПАОК на чолі із сином головного тренера Динамо Мірчі Луческу Разваном та екс-гравцем Шахтаря Тайсоном у складі протистояв Панатінаїкосу з колишнім футболістом Динамо Беньяміном Вербичем та ще одним «екс-гірником» Бернардом.

Тайсон та Бернард вийшли з перших хвилин. Другий якраз і відкрив рахунок у матчі на 38-й хвилині ударом у дев'ятку воріт з меж штрафного майданчика суперника після скидки від Андража Шпорара.

На 81-й хвилині матчу Бернарда з жовтою карткою в пасиві було замінено якраз на Беньяміна Вербича при рахунку 1:0. Подальші головні події гри відбувалися без безпосередньої участі зірок екс-зірок УПЛ.

На 85-й хвилині зустрічі рахунок зрівняв Дуглас Аугусто, проте вже в компенсований час на 90+1-й хвилині Панатінаїкос отримав право на пенальті, який реалізував Фотіс Іоаннідіс.

Також зазначимо, що за ПАОК на правах оренди з Динамо до кінця сезону виступає Томаш Кендзера, однак в останніх п'яти матчах він чотири рази не потрапляв у заявку команди через м'язову травму.

Його контракт із біло-синіми чинний до 30 червня 2024 року. У Греції поляк провів чотири матчі, у яких забив один гол.

Панатінаїкос після 31 зіграного матчу в чемпіонаті Греції йде на другому місці в турнірній таблиці з 72 очками в активі. Лідерство клубу АЕК Афіни команда програє лише за додатковими показниками. ПАОК йде на четвертому місці та має 60 очок.