«Стандартний люфт по зарплатні існує багато років»: журналіст розвіяв чутки про проблеми з грошима в «Зорі» та СК «Дніпро-1»

Футбол України 26 Квітня, 20:28 172
«Стандартний люфт по зарплатні існує багато років»: журналіст розвіяв чутки про проблеми з грошима в «Зорі» та СК «Дніпро-1» | 19-27
Михайло Співаковський, журналіст ТаТоТаке, спростував інсайд Ігоря Бурбаса про серйозні фінансові проблеми в дніпровській та луганській командах.
«Спростовуємо інформацію, котра з'явилася вчора в мережі, про те, що СК Дніпро-1 та Зоря у календарному 2023-му році ще жодного разу не розраховувалися зі своїми футболістами.

Стандартний люфт по зарплатні в СК Дніпро-1, який існує вже багато років, досі складає 3 місяці. Востаннє футболісти отримували гроші у січні. «Получка» за лютий очікується на початку травня.

Щодо Зорі... Заборгованість у клубі наприкінці цього тижня досягне лише двох місяців. Очікується, що цього тижня гравцям погасять борг за березень та, можливо, сплатять преміальні за перемогу над Динамо», – написав Співаковський у Telegram-каналі ТаТоТаке.

Зазначимо, що СК Дніпро-1 наразі перебуває на другому місці з 48 очками. Команда відстає від Шахтаря на 5 балів, але має матч у запасі. Натомість Зоря опинилася на третій сходинці з 46 очками.