Боротьба за золоті медалі УПЛ: порівнюємо календар «Шахтаря», «Дніпра-1», «Зорі» та теоретичні шанси «Динамо»

Динамо Київ 27 Квітня, 15:01 1152
Боротьба за золоті медалі УПЛ: порівнюємо календар «Шахтаря», «Дніпра-1», «Зорі» та теоретичні шанси «Динамо» | 19-27
Вже досить давно чемпіонат України не мав такої інтриги у боротьбі за чемпіонство.
«На нас чекає вісім фіналів», - сказав Ігор Йовічевіч після матчу з київським «Динамо».

«Дніпро»-1 має дев'ять таких фіналів (перенесений матч з «Олександрією»), всі інші претенденти теж мають готуватися до заключних восьми ігор цього сезону.

У підопічних Олександра Кучера з'явилося більше шансів повернутися в перегони за першу сходинку саме після нічийного результату «Шахтаря» з «Динамо».

Ось як зараз виглядає турнірна таблиця УПЛ для команд про які зараз буде йти мова:

Прикра поразка «Зорі» від «Кривбасу» сильно вдарила по перспективах підопічних Патріка ван Левуена на перше місце.

Перейдемо до календаря команд і почнемо з клубу який зараз має найменше шансів здобути золоті медалі УПЛ.

Календар «Динамо»:

Варто зазначити, що до кінця сезону «Динамо» буде очолювати Олександр Шовковський, який вимушено змінить Мірчу Луческу.

Шлях Лужного чи Реброва? Декілька думок стосовно призначення Шовковського в.о. Луческу в «Динамо»

На киян чекає три виїзні матчі за 11 днів. Якщо у матчі з «Металістом» команда СаШо має перемагати, то щодо матчів з «Кривбасом» Юрія Вернидуба та «Ворсклою» Віктора Скрипника такої впевненості немає. Після турне по Україні «Динамо» зіграє вдома з непоступливим «Чорноморцем» Романа Григорчука, який солідно помотав нерви «гірникам» цього сезону. Не можна не відмітити двобій з «Олександрією», яка вперто грає внічию та виїзд до «Колоса», який претендує на єврокубкове місце.

Календар «Зорі»:

Вже у наступному турі на луганців чекає «Чорноморець» Романа Григорчука, який хоч і веде боротьбу за виживання, але залишається досить «кусючим» супротивником. Найбільшим випробовуванням для ван Леувена повинен стати матч з «Шахтарем», який відбудеться вже під самий кінець чемпіонату.

Календар «Дніпра-1»:

Найбільше ігор залишилося у команди Олександра Кучера. Назвати прохідним перенесений матч з «Олександрією» язик не повернеться, тим паче, що відбудеться він після виїзного двобою з «Чорноморцем» в Одесі. Передостання гра з «Шахтарем» може стати чемпіонською, але дербі з «Кривбасом» в останньому турі сезону 2022/23 може подарувати несподіванки.

Календар «Шахтаря»:

Саме у гірників календар можна назвати найтяжчим. Після непростих «Колоса» та «Олександрії» йде «Інгулець», який за набраними очками в останніх 10 матчах йде на третьому місці. Ну і на завершення три останніх гри «Шахтаря» це фінали в фіналах: «Зоря», «Дніпро-1», «Ворскла».

Очки будуть втрачати абсолютно усі. Успіх «Дніпра-1» дуже залежить від наявності Довбика та Піхальонка в основі та відсутності Валефа у стартовому складі.

Чи витримає «Шахтар» такий непростий фінальний відрізок - велике питання. У складі гірників зараз багато молоді, яка може схибити у найвідповідальніший момент, тому чемпіонські перегони обіцяють бути дуже цікавими.

У букмекерів сумнівів щодо донеччан немає. На чемпіонство «Шахтаря» виставлений коефіцієнт усього в 1,04, тоді як на «Дніпро»-1 – 8,50. Золоті медалі для «Зорі» оцінюють в 15, а врятований сезон для «Динамо» в 50.