Ярославському не сподобається: голова наглядової ради «Металіста 1925» вважає клуб головним у Харкові

Футбол України 28 Квітня, 12:24 215
Ярославському не сподобається: голова наглядової ради «Металіста 1925» вважає клуб головним у Харкові | 19-27
Голова наглядової ради «Металіста 1925» Костянтин Валеулін розповів про розвиток свого бізнесу та підтримку харківського клубу під час війни в Україні.

Костянтин Валеулін, який є президентом компанії «AES Group» та головою наглядової ради Металіста 1925 року, розповів про розвиток свого бізнесу під час повномасштабної війни в Україні.


«До війни ми почали робити впевнені кроки до енергетичної незалежності нашої країни, інвестуючи у різні галузі промисловості. Минулий рік не змінив наші плани. Навпаки, він підтвердив вірність наших дій та чітко визначив пріоритетні вектори роботи – нафтогазову та енергетичну галузі.

Незважаючи на війну та пов'язані з нею логістичні труднощі, ми продовжуємо модернізацію підприємств та освоєння нових міжнародних ринків», – написав Валеулін у своїх соцмережах.

Валеулін також заявив, що продовжить підтримувати Металіст 1925 року, який він вважає головним харківським клубом.

«Весь цей час не зупинялася підтримка головної харківської команди – Металіста 1925 року. Хлопці тренуються, грають, перемагають, як і наша країна. Продовжуємо працювати з країною та для країни», – додав Валеулін.Металіст 1925 року був заснований у 2016-му році після розформування іншого харківського клубу, Металіста.

Через п'ять років Олександр Ярославський відродив Металіст на базі клубу Метал, який був заснований у 2019 році. Наразі обидва харківські клуби виступають в українській Прем'єр-лізі.

Металіст 1925 року провів 22 матчі, набрав 25 очок і посідає десяте місце в турнірній таблиці чемпіонату України.