Динамо Київ 28 Квітня, 14:56 10295
Вдалий дебют для Шовковського. «Динамо» перемагає «Металіст» та нарешті забиває більше двох голів  | 19-27
Кияни перемогли підопічних Огненовича у 23 турі УПЛ.

Олександр Шовковський у дебютному матчі без Луческу протистояв колишньому партнеру по Динамо – Періці Огнєновічу. Кияни після нічиєї з Шахтарем перебували на четвертій сходинці, поступаючись Зорі п'ятьма пунктами. Натомість Металіст, який балансує на межі вильоту, намагався перервати жахливу безвиграшну серію із 15-и поєдинків.

Динамівці більше контролювали м'яч, а харків'яни діяли від суперника. Перший небезпечний момент біля воріт Металіста трапився на 16-й хвилині. Єрмолов ефектно парирував удар Беніто. Буяльський впав у боротьбі з Романюком і вимагав пенальті – рефері справедливо промовчав. З середини першого тайму гра поступово розкрилась. Гольові нагоди посипались біля обох воріт.

Нещерет перевів на кутовий підступний удар Демченка зі штрафного. Вже за мить Ванат заблокував постріл Прядуна впритул. Кияни відповіли ще гостріше. Буяльський після передачі Ваната не реалізував вихід віч-на-віч з кіпером. Автор шедевра з Шахтарем Андрієвський з лінії карного влучив у стійку. Гра на зустрічних курсах справді подобалась. Перед самісінькою перервою Динамо ледь не втратило Дячука, якому дісталось від суперника. Шовковський готував заміну, проте молодий захисник зумів продовжити гру.

На старті другої половини футбольні гойдалки продовжились. Картушов промахнувся з вигідної позиції, а потім Металіст залишився у меншості. Романюк грубок скосив Кабаєва, який замінив у перерві Волошина, отримавши пряму червону. Влад вибігав на побачення з Єрмоловим, тож арбітр трактував брутальний підкат ззаду як фол останньої надії.

Прем'єру СаШо врятував несподіваний герой – Олександр Сирота. Захисник Динамо за дивною траєкторією спрямував м'яч у сітку метрів з 20-и.

Металіст посипався. Єрмолов потягнув удар Андрієвського, Кабаєву не дозволив відзначитись захисник, який виніс сферу з лінії порожніх воріт, та харків'яни все одно пропустили вдруге. Ванат замкнув передачу все того ж Кабаєва.

Здавалось, кияни спокійно доведуть матч до перемоги, проте Попов вирішив внести трохи інтриги. Попов втратив рівновагу на рівному місці, подарував м'яч Картушову, а той покотив на Прядуна, якому залишалось влучити у порожній кут воріт.

Динамо гралося з вогнем, але все ж здобуло надважливі три очки. Крапку поставив Вівчаренко з передачі Буяльського – 3:1.