Леоненко оцінив перемогу «Динамо» над «Металістом» та назвав антигероя матчу УПЛ

Динамо Київ 29 Квітня, 11:07 8651
Леоненко оцінив перемогу «Динамо» над «Металістом» та назвав антигероя матчу УПЛ | 19-27
Колишній форвард «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко, який зараз є футбольним експертом, оцінив гру киян у поєдинку проти Металіста, який став дебютним для Олександра Шовковського на тренерському містку.

У рамках 23-го туру УПЛ Динамо на виїзді впевнено розібралося з Металістом (3:1). Коментатором цього матчу був Ігор Циганик, який, на думку Віктора Леоненка, повинен зав'язувати з цією професією.

«Розберемо матч Металіст і втомлене дуже сильно Динамо. Тим більше, слухаючи коментатора, виявляється взагалі Динамо в першому таймі втомилося. Воно так втомилося, що могло забити 4-5 і нуль моментів у Металіста. Це я просто переказую.
Чесно кажучи, мені здається, що Циганику вже й коментувати не можна або він не дивиться. Зрозуміло, що він ніхрена не розуміє у футболі, де тут Динамо втомилося взагалі? Як команда може втомитися, якщо п'ять можна забити, а у свої нуль? Ну гаразд... ».

Також екс-нападник Динамо виділив і головного антигероя поєдинку в складі Динамо. Ним виявився Денис Попов, завдяки його помилка Металіст зумів відіграти один гол.

«По Попову пройдемося, людина, яка вирішила перевірити тиск або нерви у дебютного Шовковського. Послизнувся він уже тоді, коли вирішив робити фінт. Коштувала людина мільйон, після цього моменту вона коштує 50 гривень.
Ще якщо брати ось цю дурну моду з порізаними гетрами, мені взагалі не подобається. Чого труси не порвете? Чого не порвете футболки? Я навіть не хочу пояснювати це, тому що в мене, крім матюків, більше нічого немає».

Віктор Леоненко привітав Олександра Шовковського з дебютним матчем на чолі Динамо.

«Вітаю Алехандро з першою перемогою на тренерській ниві. Потрібно було перевірити - фартовий чи не фартовий, але тут важко перевіряти, оскільки в обох таймах було багато моментів у Динамо. Тут розбирати особливо нічого», - сказав Леоненко у своєму телегам-каналі.

Нагадаємо, Шовковський тимчасово замінив на тренерському містку Мірчу Луческу, який через проблеми зі здоров'ям узяв тимчасову відпустку.