Довбик продовжує гонитву за рекордом Мхітаряна

Футбол України 29 Квітня, 17:36 431
Довбик продовжує гонитву за рекордом Мхітаряна | 19-27
У суботу, 29 квітня, у матчі 23-го туру чемпіонату України «Дніпро-1» із рахунком 2:0 переграв «Інгулець».

Автором одного з двох голів дніпровської команди став Артем Довбик. Він на 58-й хвилині реалізував пенальті. Нагадаємо, крапку у матчі на 63-й хвилині поставив Ігор Когут.

Для Довбика гол «Інгульцю» став 20-м у нинішньому чемпіонаті Української Прем'єр-ліги. Також на рахунку Артема 2 асисти. Форвард «Дніпра-1» забив вже у п'ятому матчі поспіль, а загалом у цих іграх він відзначився 8-ма голами.

Артему Довбику залишилося 5 голів до повторення рекорду за кількістю голів в одному чемпіонаті УПЛ. Він належить колишньому гравцеві «Шахтаря» Генріху Мхітаряну, який у сезоні-2012/2013 став автором 25 забитих м'ячів.