«Стільки грошей – я б взагалі пару лікарень побудував»: Леоненко побачив у словах Шевченка про Зінченка закид у свій бік

Футбол України 30 Квітня, 00:17 687
«Стільки грошей – я б взагалі пару лікарень побудував»: Леоненко побачив у словах Шевченка про Зінченка закид у свій бік | 19-27
Легенда «Динамо» Віктор Леоненко відповів на інтерв'ю Андрія Шевченка, в якому той розповів про свою допомогу Україні, а також про зайві емоції захисника «Арсеналу» Олександра Зінченка.

Андрій Шевченко дав інтерв'ю, в якому поділився деталями спільних благодійних проєктів з Олександром Зінченком, а також підтримав того у виявленні емоцій.

«Коли спілкуємося, то я говорю йому: «Не стримуй емоції, дай їм свободу. Нема чого стримувати. Ми маємо показати істину. Ми тут, щоби продемонструвати світові, що відчувають українські люди», – сказав Шевченко The Guardian.

Віктор Леоненко заявив, що він підтримує Шевченка та Зінченка у їхньому меценатстві.

«Я прочитав інтерв'ю Шеви, що мають багато проєктів із Зінченком. Хлопці, я тільки радий. Молодці, що допомагаєте, хоч це має бути нормально. Коли стільки грошей – я взагалі пару лікарень побудував би. Якщо хочете, то я теж вам допомагатиму».

Також експерт побачив у словах Шевченка натяк на себе, адже раніше критикував захисника Арсенала за сльози після заміни у матчі з Ліверпулем (2:2) у чемпіонаті Англії. Тоді наприкінці гри українець дозволив себе обіграти супернику, що призвело до втрати очок.

«Я нікуди не лізу, а розумію футбол, якщо натяк на мене. Щодо сліз, то нехай плаче. Тільки не після заміни і на трибуні. А в роздягальні чи вдома. А то виглядає не по-чоловічому. Ось і все», – сказав Леоненко у підкасті свого телеграм-каналу.

Нагадаємо, що Арсенал посідає перше місце в АПЛ, випереджаючи найближчого переслідувача Манчестер Сіті на два очки, проте «міщани» мають дві гри у запасі.