Динамо Київ 30 Квітня, 08:29 451
Владислав Ванат – найкращий гравець матчу з «Металістом» за версією вболівальників | 19-27
В офіційному Telegram-каналі вболівальники обрали найкращого гравця «Динамо» за підсумками виїзного матчу 23-го туру VBET Ліги проти «Металіста», який завершився впевненою перемогою киян з рахунком 3:1.

В опитуванні взяли участь понад 2,5 тисяч респондентів. Найбільшу кількість голосів (34%) набрав автор другого динамівського голу у цій грі Владислав Ванат.

На другому місці в опитуванні захисник Олександр Сирота, який записав до свого активу перший гол у матчі на 70-й хвилині (у нього 19% голосів), третє місце поділили ще один захисник нашої команди Костантин Вівчаренко, якому також вдалося відзначитися у поєдинку з харків'янами вже у компенсований до другого тайму час, та півзахисник Віталій Буяльський - у них по 10% голосів респондентів.

Нагадаємо, Ванат вже не вперше стає гравцем матчу. У квітні уболівальники визнавали його найкращим у поєдинках з «Минаєм» та «Рухом».