Світовий футбол 30 Квітня, 21:12 420
«Ліверпуль» на 90+5 виграв божевільну перестрілку у «Тоттенхема» та наблизився до ЛЧ | 19-27
«Ліверпуль» переміг «Тоттенхем» у 34-му турі АПЛ

АПЛ. Тур 34

Ліверпуль – Тоттенхем – 4:3

Голи: Джонс, 3, Діас, 5, Салах, 15 (п), Жота, 90+5 – Кейн, 39, Сон, 77, Рішарлісон, 90+3

Перед матчем проти підопічних Клоппа Тоттенхем виграв лише 2 з 10 останніх поєдинків у всіх турнірах. Ліверпуль теж проводить не найкращий сезон, але до цієї дуелі підходив з 5-матчевою безпрограшною серією (3 перемоги, 2 нічиї).

Довести, що вони все ж перебувають у кращій формі ніж «шпори», господарі змогли вже через кілька хвилин після стартового свистка. Александр-Арнольд подав у штрафний, де Кертіс Джонс з льоту відкрив рахунок. Трент відзначився асистом у п’ятому поспіль матчі. Подібну серію Александр-Арнольд видає вже вдруге у кар’єрі, що не вдавалося раніше жодному футболісту в АПЛ.

Невдовзі Луїс Діас подвоїв перевагу Ліверпуля. Колумбієць вперше повернувся до стартового складу після серйозної травми. А вже на 15-й хвилині «червоні» довели рахунок до розгромного. Мохамед Салах реалізував пенальті, забивши свій 184 гол за мерсисайдців. Єгиптянин обійшов Роббі Фаулера та вийшов на чисте шосте місце за кількістю м’ячів в історії Ліверпуля. На два більше у Стівена Джеррарда. Лідер цього списку Іан Раш має в активі 346 голів.

Тоттенхем, проте, зумів відродити інтригу. Харрі Кейн відквитав один м’яч ще до перерви. Форвард зрівнявся з Вейном Руні на другій сходинці серед найкращих бомбардирів АПЛ (208 голів). Попереду тепер лише Алан Ширер, у якого 260 точних ударів.

На початку другого тайму інший лідер «шпор» Сон двічі поцілив у каркас воріт Ліверпуля (одного разу, щоправда, зафіксували положення поза грою). Коли ж Ліверпуль наче повернув собі контроль над грою, кореєць таки досяг свого, реалізувавши контратаку. У компенсований час Рішарлісон, здавалося, став героєм матчу, повернувши рівновагу після розіграшу стандарту, але вже в наступній атаці Лукас Моура у простому епізоді подарував м’яч Діогу Жоті, який і поставив крапку у божевільній грі.

Ліверпуль обійшов Тоттенхем та підійнявся на п’яту сходинку. До омріяної четвертої позиції, де зараз Манчестер Юнайтед, відстань у 7 балів. Але «дияволи» зіграли на матч менше.