«Він людяний». Леоненко назвав найкращого тренера у своїй футбольній кар'єрі

Динамо Київ 1 Травня, 10:03 7144
«Він людяний». Леоненко назвав найкращого тренера у своїй футбольній кар'єрі | 19-27
​Колишній нападник Динамо, а нині відомий футбольний експерт Віктор Леоненко назвав найкращого тренера серед визначних фахівців минулого.

Леоненко відповів на запитання своїх підписників у телеграм-каналі. Один із уболівальників попросив експерта обрати найкращого тренера серед українця Валерія Лобановського, росіянина Анатолія Бишовця та білоруса Едуарда Малофєєва.

Однак Леоненко запропонував свій варіант, із цієї трійки відзначивши лише Малофєєва.

«Найкращий Базилевич серед усіх тренерів. Він людяний. Хоча й Малофєєв такий самий. Але я оберу Базилевича», – написав Леоненко.

Олег Базилевич був близьким соратником Лобановського, методи якого Леоненко неодноразово критикував. За свою кар'єру Базилевич тренував Шахтар, збірну України та інші команди, був помічником у Динамо. Фахівець помер у 2018 році у віці 80 років.

Лобановський є одним з найбільш титулованих тренерів світу. Більшу частину своєї кар'єри Валерій Васильович провів у Динамо, з яким ставав восьмиразовим чемпіоном СРСР та п'ятиразовим тріумфатором чемпіонату України.

Бишовець відомий своєю роботою з московським Динамо, Шахтарем та збірною СРСР, яку призвів до олімпійського золота у 1988 році.

Малофєєв став чемпіоном СРСР із мінським Динамо у 1982 році.