​«Мхітаряна обжене, а далі що?» Леоненко розкритикував Довбика і дав йому цінну пораду, згадавши Селезньова

Футбол України 1 Травня, 12:53 266
​«Мхітаряна обжене, а далі що?» Леоненко розкритикував Довбика і дав йому цінну пораду, згадавши Селезньова | 19-27
Колишній нападник Динамо та збірної України Віктор Леоненко висловився про перспективи форварда Дніпра-1 Артема Довбика, який зараз лідирує у гонці бомбардирів УПЛ.

Артем Довбик у поточному сезоні забив 20 голів у чемпіонаті України (сім із пенальті), зігравши у 23-х матчах. З таким показником нападник Дніпра-1 активно йде до рекорду Генріха Мхітаряна, який у сезоні 2012/13 забив 25 голів в УПЛ.

Віктор Леоненко вважає, що гонитва за цим рекордом для Довбика марна, оскільки більшу частину своїх голів він забиває з пенальті, а ось реалізація з гри в нього кульгає.

«У ньому є все – він уміє грати головою, техніка є. Але не тішить те, що всі голи здебільшого з пенальті. Когось хоче обігнати, ну гаразд, Мхітаряна обжене. А далі що? Потім кудись поїде, а от десь там потім треба буде забивати. А що з цим потім робитимемо?».

Також на думку екс-футболіста великою проблемою для Довбика є той факт, що він не має наставника, який міг би його вчити, щоб Артем прогресував.

«Для мене Довбик ще сирий. Куди йому їхати? Я роблю висновки з моментів, якщо ти тут не можеш забити, в такій розслабленій обстановці. А коли тобі сто тисяч кричать, там ще більше буде хвилювання для нього. Він ще сирий і багато чого його треба вчити.
А хто його вчить - напевно ніхто, і ось це якраз сумно. Йому Селезньов колись підказав як бити пенальті, класне навчання, далеко підеш, Довбику! Хоча я йому бажаю всього хорошого, але йому потрібний вчитель», – сказав Леоненко у своєму телеграм-каналі.

Зазначимо, до кінця сезону Дніпро-1 має ще вісім матчів, у яких Довбику потрібно забити мінімум шість голів, щоб побити рекорд Мхітаряна.