Трансфери Мессі, Гюндогана та Мартінеса під загрозою - «Барселона» не може домовитися з Ла Лігою

Світовий футбол 1 Травня, 17:21 173
Трансфери Мессі, Гюндогана та Мартінеса під загрозою - «Барселона» не може домовитися з Ла Лігою | 19-27
«Барселона» не може домовитися з Ла Лігою про новий фінансовий план.

Як повідомляє Diario Sport, керівництво каталонського клубу вже кілька тижнів безуспішно намагається узгодити з представниками ліги варіанти вирішення питання про фінансовий фейр-плей.

Витрати клубу сильно перевищують доходи, у зв'язку з чим щодо «Барселони» ввели низку обмежень. «Барселоні» потрібно скоротити свої витрати мінімум на 200 мільйонів євро (деякі джерела повідомляють про суму в 350 млн. євро). Менеджери клубу знають, що виконати ці вимоги буде складно, тому й розпочали переговори з Ла Лігою, сподіваючись знайти розв'язання проблеми, яке допоможе зміцнювати склад.

Серед різних варіантів, які були озвучені, було скорочення витрат протягом трьох років, але сторони не досягли угоди. Ла Ліга вважає, що «Барселоні» буде надзвичайно важко відповідати встановленим вимогам.

Обмеження з боку ліги заважають каталонцям зареєструвати контракти Гаві, Рональда Араухо та Серхі Роберто. Це також може стати на заваді у здійсненні літніх трансферів - клуб має намір підписати Ліонеля Мессі, Ілкая Гюндогана та Іньїго Мартінеса.