Футбол України 3 Травня, 16:28 300
«Олександрія» виграла у «Львова»: команда Ротаня закріпилася на п'ятому місці в УПЛ | 19-27
«Олександрія» Руслана Ротаня здобула перемогу у виїзному поєдинку проти «Львова». Переможним голом у першому таймі відзначився 18-річний Кирило Сігеєв

УПЛ. 24 тур

Львів - Олександрія - 0:1 (0:1)

Голи: Сігеєв, 12.

Третього травня в рамках 24 туру Української Прем'єр-ліги України Львів зустрічався на своєму полі з Олександрією.

Команді Руслана Ротаня вдалося вийти вперед вже на 12 хвилині, завдяки голу Кирила Сігеєва.

У другій половині поєдинку точних ударів не було, а тому гості перемогли з рахунком 1:0.

Після цього матчу Олександрія іде п'ятою в турнірній таблиці УПЛ. Львів, для якого це була шоста поразка поспіль, знаходиться на 16 позиції.