Павелко бідкається на відсутність VAR в скандальному матчі «Шахтар» – «Минай»

Футбол України 3 Травня, 22:03 937
Павелко бідкається на відсутність VAR в скандальному матчі «Шахтар» – «Минай» | 19-27
На останній хвилині першого тайму м'яч перетнув лінію воріт «Шахтаря», але гол не зарахували.

«Шахтар» – лідер УПЛ, тому кожна гострота біля воріт «гірників» була для «Минаю» на вагу «золота». Так склались обставини, що суддя не зарахував «чистий» гол від гостей із сонячного Закарпаття, що і змусило очільника українського футболу вилізти у Фейсбук:

«Сьогоднішні матчі 24-го туру УПЛ за участю лідерів національного чемпіонату викликали чималий резонанс і серед фахівців, і серед вболівальників. В матчі Шахтар – Минай не було зараховано гол, який може вирішити долю чемпіонату.

І цей епізод особливо підкреслює важливість використання системи VAR у кожному матчі чемпіонату», - написав Павелко.

То може пану Павелко час повернути машину VAR з Румунії?