Світовий футбол 6 Травня, 19:54 290
«Ман Сіті» переміг Еллердайса у його першому матчі після камбеку в АПЛ, рекорд Кейна втримав «Тоттенхем» у боротьбі за ЛЄ | 19-27

Гол: Тоті, 9

Манчестер Сіті у рідних стінах приймав Лідс. Поєдинок мав важливе турнірне значення – «містяни» у випадку перемоги відривались би від Арсенала на чотири очки, а «павичі» не опустилися в зону вильоту лишень завдяки хиткій перевазі Ноттінгема за різницею голів. Крім того, цей матч став першим для Сема Еллердайса на посту головного тренера йоркширців.

Як і очікувалось, безнадійний Лідс зазнав поразки. Героєм зустрічі став Гюндоган, який оформив дубль вже у першому таймі (а Марез віддав дві гольових передачі). Сіті міг забивати значно більше: Холанд у першому таймі влучив у стійку, Гюндоган в другому не реалізував пенальті, та і загалом моментів змарнували цілий вагон. Чого лише коштує шедевральна комбінація між Ілкаєм, Кевіном і Ерлінгом.