«Ювентус» резервним складом здолав «Аталанту» в репетиції півфіналу Ліги Європи

Світовий футбол 7 Травня, 20:09 246
«Ювентус» резервним складом здолав «Аталанту» в репетиції півфіналу Ліги Європи | 19-27
Ювентус резервним складом здолав Аталанту в репетиції півфіналу Ліги Європи.

«Стара синьйора» повернула собі 15 очок в Серії А, поки суд розглядає апеляцію клубу у справі про фінансові махінації. Втім покарання все ще може набрати чинності. В такому разі, Ювентус втратить місце у верхній частині турнірної таблиці.

Останнім шансом для «зебр» зберегти обличчя залишилась Ліга Європи, де вони поборються за путівку у фінал з Севільєю. На матч з Аталантою Массіміліано Аллегрі виставив далеко не бойовий склад – Погба, Влаховіч, Костіч розпочинали поєдинок на лавці.

Хай там як, ротація не завадила гостям здобути 3 очки. У першому таймі командам не вдалося відкрити рахунок. Ді Марія класно пристрілювався з лінії штрафного – м'яч пролетів повз стійку. Скальвіні змарнував найкращу нагоду відзначитись, пробивши головою в каркас воріт Щенсни.

По перерві нарешті прийшли голи. Семюел Ілінг в дебютному поєдинку Серії А відзначився першим голом за головну команду «Старої синьйори». На 90+8 хвилині Влаховіч, який вийшов на поле з лавки, поставив ефектну крапку в матчі – 2:0.

Отже, Ювентус підіймається на 2 місце (66 очок). Аталанта ризикує втратити місце в зоні єврокубків (58 очок).