Світовий футбол 7 Травня, 20:29 511
«Арсенал» Зінченка здобуває впевнену перемогу над «Ньюкаслом» та залишається в гонці за чемпіонство | 19-27
Лондонський Арсенал разом із Олександром Зінченком зуміли перемогти в чемпіонаті Англії.

АПЛ, 35-й тур, Ньюкасл - Арсенал

• Голи: Едегор 14', Шер 72' (автогол).

Сьогодні відбувся матч 35-го туру АПЛ, де зустрілись друга та третя команди із турнірної таблиці.

«Каноніри» досі зберігають непогані шанси на перемогу у турнірі, проте зараз Арсеналу потрібні тільки перемоги і надіятись на осічку Манчестер Сіті.

В свою чергу, Ньюкасл веде боротьбу за місце в Лізі чемпіонів і в плечі «дихають» Манчестер Юнайтед та Ліверпуль.

Матч між командами не був сильно насичений на гольові моменти. Обидва колективи грали обережно та не бігли щосили атакувати. Колектив Артети використав свій момент в першому таймі, а точніше Мартін Едегор, забивши після передачі Жоржиньо. Другий гол відбувся в середині другого тайму. М'яч у свої ворота забив Шер.

Олександр Зінченко вийшов на цю гру у стартовому складі та був замінений на 61-й хвилині.