Футбол України 8 Травня, 10:18 1305
Ребров і Ярмоленко втратили шанси на чемпіонство ОАЕ – не допоміг навіть камбек на 90+12 | 19-27
«Аль-Айн» не зміг захистити титул чемпіона Об'єднаних Арабських Еміратів

Чемпіонат ОАЕ, 25 тур

Аль-Васл – Аль-Айн – 2:3

• Голи: Діалло, 4, Ліма, 90 (п) – Мухаммед, 53, 72, Сантос, 90+12

Щоб претендувати на чемпіонство у внутрішній першості, підопічні Реброва повинні були сподіватись на помилку Аль-Ахлі та у паралельному матчі перемагати Аль-Васл. Ярмоленко і Ко відстали від лідера на 3 очки та поступались за очними зустрічами, тому навіть перемога не гарантувала їм золоті медалі.

Андрій Ярмоленко розпочав матч з перших хвилин. Господарі дуже швидко повели в рахунку, проте так само швидко залишились у меншості. Підопічним Реброва вдалося переломити хід протистояння завдяки дублю Мохаммеда.

На 90-й хвилині Ліма з пенальті відновив паритет, проте останнє слово було за Сантосом. Футболіст Аль-Айна на 90+12 хвилині вигриз для своєї команди 3 очки. Пізній камбек виявився марним. У паралельному матчі Аль-Ахлі також святкував перемогу, поховавши надії Реброва на чемпіонський титул.

Втім, інтрига у верхній частині турнірної таблиці зберігається. Аль-Айн займає друге місце, хоча має рівну кількість очок з Аль-Вахдою. Тому в останньому поєдинку нинішнього сезону чемпіонату ОАЕ команді українців необхідно здобувати лише максимальний результат, щоб забезпечити себе сріблом.