Юрій Вернидуб: «В матчі з «Динамо» нам не вистачило фарту»

Динамо Київ 8 Травня, 17:08 873
Юрій Вернидуб: «В матчі з «Динамо» нам не вистачило фарту» | 19-27
​Головний тренер «Кривбаса» вважає, що в поєдинку з «Динамо» (0:1) його команді не вистачило фарту та забитого голу.
«Нам не вистачило забитого голу. На мій погляд, непогана гра проти «Динамо». Особливо перший тайм: були моменти, але ми їх не реалізували. На другий тайм вийшли трошки розгубленими і пропустили швидкий м’яч – другим темпом зі стандарта. Після цього хлопці повернулися в гру, але забити так ми і не змогли. Це футбол, треба це прийняти. Звичайно, неприємно, що гру, яка нам давалася, програли. Але це також досвід.

«Артур Микитишин? Він травмувався - потягнув задній м’яз. Можливо, до кінця чемпіонату вибув, не знаю. Для нас це втрата. Стосовно Соси, то він тільки 5 травня приїхав. Дуже довго він добирався до України. Віримо, що він швидко адаптується і почне грати на своєму рівні. Він доволі непоганий фланговий нападник із швидкістю, технікою. Є над чим працювати. Розраховуємо, що він нас підсилить.

Нам дещо не вистачило фарту. Мали йти на перерву з рахунком 1:0 на нашу користь. А у другому таймі швидко пропустили», – сказав Вернидуб.