Динамо Київ 8 Травня, 20:35 725
«Ось так зараз грає «Динамо»: Леоненко розкритикував киян за перший тайм матчу із «Кривбасом» | 19-27
Колишній форвард «Динамо» та збірної України Віктор Леоненко висловився про перший тайм матчу 25-го туру української Прем'єр-ліги між киянами та «Кривбасом».

Віктор Леоненко розчарований грою Динамо в першому таймі проти підопічних Юрія Вернидуба. Ексфутболіст зізнався, що краще замість цього матчу дивився б велогонки.

«Динамо ще спить, пресинг не виходить, та й дружить поки що з браком. Мушу сказати, що зараз Кривбас непогано виглядає. Ще й потрапили у перекладину, зі штрафного, звісно, випадково. Але там і Капіч добре бив.

Тішить, що грають у понеділок. Ну а так просто беззубо грає Динамо. Краще б, чесно, Джиро (велогонка Джіро д'Італія) дивився, а так доведеться ще 45 хвилин помучитися».

Ексфутболіст припускає, що основний задум Динамо на цей поєдинок – це надія на якусь випадковість, наприклад, на червону картку суперника.

«У мене таке відчуття, то Динамо чекає знову, як із Металістом, червоні картки, а потім може бути ми й заб'ємо. Ну, взагалі нічого, один удар від Сидорчука, от і все, що ми створили.

Може знову надія на стандарти, кутові, бо поки що щось вигадати білі не можуть. Ось так зараз грає Динамо Київ, на жаль», – сказав Леоненко у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, що Динамо з мінімальною перевагою виграло у Кривбаса завдяки голу Дениса Попова.