«Ротань сказав: «Якщо про це дізнається Коломойський, нам усім буде п****ць»: Вацко згадав про вбивство «Дніпра»

Футбол України 8 Травня, 22:06 403
«Ротань сказав: «Якщо про це дізнається Коломойський, нам усім буде п****ць»: Вацко згадав про вбивство «Дніпра» | 19-27
Відомий український журналіст Віктор Вацко висловився про останні скандальні ситуації в українському футболі, пов'язані з грубими помилками арбітрів.

Футбольний сезон в Україні дедалі ближче до закінчення і кожен матч набуває певної важливості для команд – хтось бореться за чемпіонство та путівки єврокубки, хтось за збереження місця в УПЛ.

В останніх поєдинках за участю лідерів особлива увага прикута до дій арбітрів, які своїми рішеннями можуть вплинути на кінцевий результат. Так, деякі тренери команд (Григорчук, Йовічевіч, Кучер, Луческу) вже висловлювали своє обурення щодо дій арбітрів.

Віктор Вацко у своїй програмі на ютуб-каналі дав свій рецепт, як грати у чесний футбол.

«Для власників клубів УПЛ та ПФЛ можу дати пораду від простого лисого блогера, як дотримуватись принципів чесної гри без порожніх розмов із чиновниками УАФ. Все дуже просто – нехай ваші підлеглі нічого суддям не дають».

Журналіст закликав функціонерів українських клубів не працювати із арбітрами.

«Подивися один одного в очі, без Павелка та без чиновників УАФ і пообіцяйте, що не працюватимете з арбітрами. Ви шановні люди, вашого слова буде достатньо. І жорстко карайте тих ваших підлеглих, котрі порушать ваше слово».

Вацко поділився однією історією, пов'язаною з Дніпром, який після першого кола посідав перше місце, однак у другій частині сезону через помилки арбітрів команда зайняла друге місце.

«Пам'ятаєте сезон 2013/14, коли Дніпро після першого кола йшов на першому місці і претендував на чемпіонство, а навесні арбітри його матчі просто «вбили», відібравши очки своїми рішеннями. У мене тоді була розмова з Русланом Ротанем про те, що можна було скинутися з преміальних на суддів, якщо клуб не працює із суддями».

Тоді Ротань пояснив, що гравці Дніпра не пішли б ніколи на такий крок, оскільки президент клубу Ігор Коломойський все одно дізнався б про це і було б жорстке покарання.

«Знаєте, що відповів Ротань? Його слова: «Ми цього не робитимемо, тому що, якщо про це дізнається Коломойський, нам усім буде п****ць буде». Коли я працював у Карпатах, керівництво клубу мала таку саму позицію – не працювати з суддями. Це я називаю жорсткою позицією президента клубу».