Setanta чи УПЛ-ТБ. У «Шахтарі» розповіли про можливий телевізійний пул

Футбол України 9 Травня, 20:20 208
Setanta чи УПЛ-ТБ. У «Шахтарі» розповіли про можливий телевізійний пул | 19-27
Комерційний директор «Шахтаря» Дмитро Кириленко підтвердив, що Setanta Sports, найімовірніше, з нового сезону не показуватиме чемпіонат України, а транслятором може стати УПЛ-ТБ.

– Деякі журналісти розповсюджують інформацію про те, що Setanta покинула УПЛ. Це не так. Вони скасували свою попередню пропозицію, але виявляють бажання та готові співпрацювати з наступного сезону. Проте фінальне рішення всіма клубами не прийнято і клуби обговорюватимуть найбільш вигідний для себе варіант розвитку подій – це буде Setanta або УПЛ-ТБ.

Багато зараз розмов про створення УПЛ-ТБ. Якою є позиція «Шахтаря» з цього питання? У ЗМІ була інформація, що 60 млн. грн., які президент «Шахтаря» Рінат Ахметов надав на підтримку українських клубів, можуть залучити саме для створення УПЛ-ТБ.

– Ідея створення УПЛ-ТБ давно обговорюється, і вона є досить живою. Наразі є розробка ідей, як це зробити, і ми сподіваємося, що найближчим часом вони будуть конструктивно обговорені разом з нашими колегами з Прем'єр-ліги та УАФ.