Футбол України 10 Травня, 21:09 405
Екстренер «Таврії», що вигравав Кубок України, планує продати всі свої медалі: наставник озвучив, куди підуть зароблені гроші | 19-27
Колишній головний тренер сімферопольської «Таврії» Сергій Пучков має намір продати власні медалі, що були зароблені при СРСР, а зароблені гроші віддати на ЗСУ

Колишній наставник Таврії Сергій Пучков вирішив, що робити медалями, які висять в одеській квартирі тренера.

Відповідаючи на запитання журналіста сайту Fanday.net тренер пригадав кількість медалей, яку він заробив за свою футбольну кар'єру.

Пучков є вихованцем одеського Чорноморця, але найбільше матчів за свою футбольну кар'єру зіграв у футболці Дніпра.

Виявилось, що Сергій має по два золота, срібла та бронзи чемпіонату СРСР та медалі за кубки (Кубок СРСР, Кубок сезону, Кубок Федерації футболу).

Представник Чорноморця пропонував розмістити нагороди ексгравця Дніпра у місцевому футбольному музеї. Там є окремі стелажі для футболістів, які грали в Одесі, і там він може розмістити все, що завоював за свою спортивну кар'єру. Проте з подібним кроком екскерманич Таврії не поспішає та має на медалі інші плани.

«Знаєте, я маю бажання всі свої медалі продати, а гроші віддати на допомогу ЗСУ. Ось це я зробив би з великим задоволенням. Тільки не знаю, як усе це організувати, до кого краще звернутись», - сказав Пучков.

Нагадаємо, що в сезоні 2009/2010 сімферопольська Таврія під керівництвом Сергія Пучкова стала володарем Кубка України, перегравши донецький Металург.