Футбол України 11 Травня, 15:01 1721
«Дніпро-1» не скористався нагодою вийти на перше місце, зігравши внічию з «Олександрією» | 19-27
Сьогодні відбувся перенесений матч 1-го туру УПЛ між командами СК «Дніпро-1» та «Олександрія».

Українська Прем'єр-ліга. 1-й тур.

«Дніпро-1» – «Олександрія» - 1:1
  • Голи: Довбик, 22 (пен.) – Ковалець, 25
  • Попередження: Назаренко, 39 – Скорко, 20, Кожушко, 41, Рибалка, 85

«Дніпро-1»: Рибак – Назаренко (Є. Пасіч, 61), Сваток, Сарапій, Адамюк (Хайнер, 84) – Рубчинський (Танковський, 61), Бабенко (Когут, 84) – Бланко (Пеглоу, 72), Піхальонок, Гуцуляк – Довбик.

«Олександрія»: Шевченко – Копина (Бондаренко, 90+2), Бабогло, Логінов, Скорко – Михайленко, Сігеєв (Матюшенко, 90+2), Рибалка – Мірошніченко, Ковалець (Кулаков, 70), Кожушко (Мустафаєв, 46).

• Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево).
  • Стадіон: «Авангард» (Ужгород).

У зв'язку з великою кількістю матчів у кваліфікації єврокубків, матч першого туру чемпіонату між СК Дніпро-1 та Олександрією був перенесений. Спочатку він мав відбутися у листопаді 2022 року, але був перерваний через ракетний обстріл території України.

Гра розпочалася емоційно та напружено. На 20-й хвилині було призначено дуже спірний пенальті на користь СК Дніпра-1, який був реалізований Артемом Довбиком. Під час матчу Руслан Ротань зіткнувся з тренерською лавою СК Дніпра-1 та конфліктував з Пеглоу. Після цього головний арбітр вилучив керманича Олександрії та адміністратора дніпрян Вадима Комардіна. Грубий поштовх від Пеглоу залишився без належного покарання.

Однак, Олександрія змогла зрівняти рахунок за кілька хвилин після цього. Ковалець, використав навісну передачу та успішно забив м'яч у ворота Рибака.

У другій половині гри Олександрія була активнішою та створювала небезпеку для воріт СК Дніпра-1. Однак, гол не був забитий, і Олександрія зуміла завоювати лише один заліковий бал.

У результаті цієї гри СК Дніпро-1 залишився на другій сходинці турнірної таблиці з 58 очками, а Олександрія займає 5 місце з 39 очками.