Динамо Київ 12 Травня, 15:50 4819
«Динамо» мінімально здолало «Чорноморець» - вже п’ята поспіль перемога у чемпіонаті U-19 | 19-27
У рамках 26-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» приймало на власній базі у Віті-Литовській одеський «Чорноморець».

Чемпіонат U19. 26-й тур

«Динамо» – «Чорноморець» – 1:0

• Гол: Яцик (43).
  • Нереалізований пенальті: Горбач (59).

«Динамо»: Ігнатенко – Гусєв, Боль (Сизонюк, 46), Філатов, Бенедюк – Рамадані (Котуха, 46), Малиш (Зоренко, 46), Яцик, Маткевич (Бойченюк, 81), Кремчанін – Горбач (Слесар, 69).

«Чорноморець»: Пірожок, Марков (Новицький, 86), Дихтярук, Макзенко, Ішимський, Баранюк (Пшеничнюк, 58), Граждан (Драч, 81), Присяжнюк, Мельник, Ратушняк (Урсолов, 58), Щекотилін.

*********

У матчі першого кола, що відбувся в Одесі, була зафіксована результативна нічия – 1:1. «Біло-сині» відкрили рахунок, але після перерви не втримали мінімальну перевагу. Тож до звітного поєдинку підопічні Ігоря Костюка підходили з максимальною налаштованістю.

Із перших хвилин динамівці взяли ініціативу у свої руки та почали накочувати атаку за атакою на ворота суперника. Активним був македонець Рамадані, який проводив свій другий матч за юнацьку команду, але його ударам бракувало влучності, також дуже хотів забити Горбач, що пропустив багато часу через дискваліфікацію за вилучення в поєдинку з «Рухом».

У той же час, будуючи свої атаки з використанням усієї ширини поля, «біло-синім» потрібно було бути обережними біля власних воріт, оскільки суперник готовий був за першої ліпшої можливості організувати гострий випад. Із хороших позицій пробивали Ратушняк та Мельник, але в обох випадках надійно зіграв Ігнатенко, а ще в одному епізоді після удару Присяжнюка, який пробив із лінії штрафного майданчика, м’яч пролетів поруч із стійкою.

Нарешті, перед самою перервою господарям таки вдалося відкрити рахунок. Горбач увійшов до штрафного майданчика з лівого флангу, віддав на Яцика, капітан уникнув опіки захисника та пробив у кут у протихід воротарю – 1:0.

Із початком другого тайму «Динамо», у складі якого відбулося три заміни, продовжило тиснути на ворота одеситів. Яцик пробивав здалеку, але воротар спіймав м’яча, з близької відстані мав забивати Горбач, але голкіпер здійснив ефектний сейв, парирувавши фактично «мертвий» м’яч. Ще один раз Піріжку довелося демонструвати свою майстерність, коли арбітр призначив пенальті у ворота гостей за гру рукою оборонця у власному штрафному майданчику, але Горбач не зміг переграти голкіпера ударом з 11-метрової позначки.

Не подвоївши рахунок, динамівці продовжували шукати можливості, аби забити ще. Знову не пощастило відзначитися Горбачу, який не реалізував перспективний вихід віч-на-віч із воротарем, із ударами Маткевича та Яцика впорався воротар.

За своє марнотратство «біло-сині» ледь не були покарані на останніх хвилинах. Сизонюк збив суперника у безпосередній близькості від лінії штрафного майданчика, Урсолов завдав потужного удару, але Ігнатенко врятував свою команду, а разом із цим і перемогу (вже п’яту поспіль у чемпіонаті U19) в матчі.

У підсумку, 1:0 – мінімальний успіх підопічних Ігоря Костюка, які не втрачають надії на чемпіонство в нинішньому сезоні.