Григорчук – про сенсаційну перемогу над «Динамо»: «Декілька відрізків гри «Чорноморця» можна назвати ідеальними»

Динамо Київ 13 Травня, 18:25 592
Григорчук – про сенсаційну перемогу над «Динамо»: «Декілька відрізків гри «Чорноморця» можна назвати ідеальними» | 19-27
Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував перемогу над «Динамо».

– Велике задоволення, бо ми змогли зробити так, що посміхнуться і будуть радіти наші фанати. Ті наші фанати, які зараз воюють. Ми все робимо і дуже багато стараємося для них, бо знаємо, як вони до нас ставляться. Це дуже важливо. Так само важливі три очки в турнірну таблицю, які нам дуже потрібно. Ми знаходимось у складній ситуації, стратегічно і психологічно вже легше, через що це найбільше досягнення.

По грі можу сказати, що кілька відрізків у нашому виконанні можна назвати абсолютно ідеальними в моєму розумінні футболу. На жаль, їх було не так багато, як хотілося б. Але цим теж не потрібно гнівити Бога, а за це подякувати і порадіти цьому.

Дуже важлива річ, яку хочеться сказати – реакція на другий гол. Коли команда і клуб думають про якісь великі досягнення, вміння команди реагувати на пропущений гол, як ми відреагували у Кривому Розі та сьогодні, ніби 2:2, в когось могло бути розчарування, команда навпаки відреагувала прекрасно. Я думаю, що могли як забити, так і пропустити ще. А по грі – добре.

– Після 2:2 «Чорноморець» забив не на рівному місці, мав 4 гольові моменти. Цей відрізок ви називаєте ідеальним?

– Так, я можу тільки з вами погодитися. Я точно так думаю, як ви сформулювали питання. Якраз про такі епізоди я говорив і про такий момент, коли були створені такі гольової ситуації. Це важлива річ.

– Чи можна стверджувати, що ваші підопічні виконали всю вашу установку? Якщо не секрет, що вам снилося перед матчем?

– Не снилося нічого, бо досить міцно сьогодні спав (Сміється). Бо минулі дні були недосипання, спав по 4 години. А вчора я ліг о 12-й годині і прокинувся, що виспався добре і зовсім нічого мені не снилося. Ну, це такі правдиві байки.

Щодо установки, то в моєму коментарі було сказано, що сьогодні були відрізки футболу, які я сміливо можу назвати ідеальним футболом у моєму розумінні. Тому, звичайно, установку ми таку даємо. Але не можна сказати, що вона була виконана, бо ми говоримо тільки про відрізки, а хочеться, щоб це було тотально і більше ігрового часу. Тобто якщо говорити про установку, то частково.

– Чи помітили ви відмінності між «Динамо» Мірчі Луческу та Олександра Шовковського і в чому вони полягають?

– Я не можу зараз відповісти просто так чи ні, якихось пару слів. По-перше, якщо брати Луческу, то для мене це - один з найкращих тренерів у світі взагалі. За своїм розумінням футболу і досягненнями. Через це я думаю, що ми десь не маємо права, і я в тому числі, з кимось порівнювати та обговорювати Луческу. Це буде неправильно.

Я не хочу сказати нічого поганого про інших тренерів, бо я до всіх з повагою ставлюся. Але Луческу – така фігура, про яку ми повинні говорити обережно. А я особисто можу говорити тільки в тонас найвищого професіоналізму, найвищого футболу. Я б хотів, щоб ця фігура була в нашому футболі ще довго.

– Чи можна сказати, що перший тайм матчу з «Динамо» – найкращий тайм «Чорноморця» під вашим керівництвом?

– Ви говорите про перший тайм, але я не можу говорити про перший тайм в цілому, а лише про відрізки. Були відрізки часу абсолютного футболу і я можу назвати її абсолютно ідеальними, які я хочу бачити. Але це не тільки було у першому таймі, а в другому. Їх було значно менше, але вони були. Якщо підсумувати, то, звичайно, перший тайм був кращий, ніж другий і ми більше часу грали в той футбол, який хотілося би бачити.